Piłka siatkowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

CHŁOPCY

Termin: 25 luty godz: 9:00

Miejsce: Hala sportowa w Muninie

DZIEWCZĘTA

Termin: 27 luty godz. 9:00

Miejsce: Hala sportowa w Muninie

Krzysztof Czerkas

Read More

Igrzyska Dzieci – minikoszykówka chłopców

Termin – 07.02.2020 / piątek/ – godzina 8.30 

Miejsce – szkoła podstawowa nr 1 w Jarosławiu

Organizator – B. Musur

Krzysztof Czerkas

Read More

Koszykówka – chłopców Licealiada

Termin – 07.02.2020

Miejsce – ZSDGiL w Jarosławiu

Godzina – 7:45

Organizator – P. Berwisz

Krzysztof Czerkas

Read More

Mini koszykówka dziewcząt

Igrzyska Dzieci – koszykówka dziewcząt

Miejsce: SP nr 1 w Jarosławiu

Termin: 29 styczeń godz. 8:30

Organizator: Monika Aab

Krzysztof Czerkas

Read More

Piłka ręczna – Igrzyska Dzieci

17 grudnia 2019 – Chłopcy

miejsce – sala SP nr 1 w Jarosławiu godz. 8:30

organizator: B. Musur

18 grudnia 2019 – Dziewczęta

miejsce – Hala MOSiR w Jarosławiu godz 9:00

organizator: M. Ulma

Krzysztof Czerkas

Read More

Tenis Stołowy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta + Chłopcy

Termin – 6 grudnia 2019

Miejsce – SP Rokietnica

Odprawa techniczna – 8:30

Organizator: Lidia Kapłon

Zgłoszenia SRS

Krzysztof Czerkas

Read More

LICEALIADA – PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

GRUPA A

13.12.2018 – sala I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Jarosławiu

godz. 8:00 – początek pierwszego spotkania

1. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

2. Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

3. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

Kolejność spotkań:    1-2, 2-3 , 1-3

GRUPA B

13.12.2018 – sala I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Jarosławiu

godz. 11:00 – początek pierwszego spotkania

1.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących , Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie

3. I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu

Kolejność spotkań:  1-2, 2-3, 1-3

FINAŁ

17.12.2018 – sala Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

godz. 9:00 – początek pierwszego spotkania

W finale zagrają po 2 najlepsze zespoły, które uzyskają awans z grup.

Kolejność: A1 – B2, A2 – B1, mecz o 3 miejsce, mecz o 1 miejsce

Organizatorzy: Wojciech Lesiak 793944273, Anna Kiczek

Zgłoszenia SRS – SRS

Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu Wojciech Lesiak

Read More

LICEALIADA – PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

TERMIN I GODZINA: 11.12.2019, 7:45 – losowanie kolejności spotkań, 8:00 początek pierwszego spotkania, 12.12.2019 – 8:00 początek pierwszego spotkania

MIEJSCE: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Jarosławiu

Do zawodów zgłosiło się 5 szkół: I LO, ZSDGiL, ZSEiO, ZSI, ZSBiO. Rozgrywki prowadzone przez 2 dni, system „każdy z każdym”. Zwycięzca awansuje do rejonu.

Rejestracja przez SRS.

SRS

Organizatorzy: Wojciech Lesiak 793944273, Dorota Szewczyk

Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu Wojciech Lesiak

Read More

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT – LICEALIADA

TERMIN I GODZINA: 6.12.2019, 8:00 – losowanie kolejności spotkań, 8:30 początek pierwszego spotkania

MIEJSCE: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Jarosławiu

Do zawodów zgłosiły się 4 szkoły: I LO, ZSDGiL, ZSEiO, ZSI. Rejestracja przez SRS.

SRS

Organizatorzy: Wojciech Lesiak 793944273, Jacek Kiczek

Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu Wojciech Lesiak

Read More

TENIS STOŁOWY – LICEALIADA

Tenis stołowy – licealiada dziewcząt

Termin: 25.11.2019 – 9:30 – odprawa sędziowska

Tenis stołowy – licealiada chłopców

Termin: 27.11.2019 – 9:30 – odprawa sędziowska

Miejsce: Sala Kolping Jarosław przy parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu

Organizator: Konrad Zieliński tel. 662 267 355

SRS

Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu Wojciech Lesiak

Read More