Category Komunikaty

Powiatowe IMS w Lekkiej Atletyce pod Patronatem Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota

– Miejsce: Stadion Sportowy w Pruchniku
– Termin: 23 września 2021 godz. 9.30
– Organizator: Marcin Szeliga, tel: 537492197
– Zgłoszenie przez SRS
– Organizator nie udostępnia szatni.

Read More

Powiatowe ID w Lekkiej Atletyce pod Patronatem Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota

-Miejsce; Stadion Sportowy w Pruchniku
-Termin; 22 września 2021 godz. 9.30
-Organizator: Waldemar Wańkowicz tel. 607 911 279
-Zgłoszenie przez SRS
-Organizator nie udostępnia szatni.

Read More

Powiatowe Zawody w konkursie „Baw się z nami”

Zawody odbędą się na Orliku w Laszkach 1.06.2021. o godz.10.00. Zapraszamy.

Przypominam o wcześniejszej rejestracji przez SRS.

Read More

Zebranie Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosłwiu

W dniu 29.12.2020 o godzinie 11:00 na platformie Zoom odbędzie się spotkanie Zarządu.

Read More

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Miejsce: Stadion w Pruchniku

Termin: 9 października 2020

Godzina: 9:00 Licealiada

Godzina: 10:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Godzina: 11:00 Igrzyska Dzieci

Uwaga!!! Obowiązuje zgłoszenia przez SRS oraz oświadczenia uczestnika zawodów SZS. (plik w prawym menu „ważny dokument”)

Zawody zostaną przeprowadzone na tartanie stadionu, można startować w kolcach lekkoatletycznych.

Organizator: Waldemar Wańkowicz, Marcin Szeliga

 

Read More

Odbyło się Zebranie Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu

W dniu 17 września odbyło się zebranie Zarządu PSZS w Jarosławiu.

Podczas zebrania:

  • Zatwierdzono sprawozdanie merytoryczne Związku za rok 2019.

  • Wybrano Delegatów na Walny Zjazd Wojewódzki

  • Omówiono warunki realizacji powiatowego systemu współzawodnictwa sportowego szkół tj.

    • postanowiono zorganizować, zachowując zasady bezpieczeństwa:

      • Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej,

      • sztafetowe biegi przełajowe we wszystkich kategoriach wiekowych,

    • decyzja o organizacji zawodów w sportach halowych zostanie podjęta w terminie późniejszym i uzależniona będzie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców

24 września Pruchnik

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców 25 września Pruchnik

Wszystkich uczestników obowiązuje rejestracja przez SRS oraz obowiązkowe oświadczenie uczestnika zawodów. Dostępne Tu (lub w prawym menu „ważny dokument”

Read More

TURNIEJ ODWOŁANY!!!XIII Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Nowackiego

Grupa A – 11.03.2020– godz. 8:00 (I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu)

  1. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  2. Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu
  3. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Kolejność spotkań: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

 Grupa B – 12.03.2020 – godz.8:00 ( I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu)

  1. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  2. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu
  3. I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie

Kolejność spotkań: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

  1. Rozgrywki – gra w grupach toczona będzie systemem „każdy z każdym”.

Czas gry: 2 x 15 min.

Kary: żółta kartka 1min., druga żółta kartka skutkuje kartką czerwoną  i dyskwalifikacją ( wykluczenie z meczu).

Zmiany: w czasie gry można wymienić 4 zawodników w polu oraz bramkarza jednocześnie.

  1. Podana godzina to początek pierwszego spotkania, drużyny proszone są o przybycie 20 min. wcześniej.
  2. Z grupy A i B do finału awansują dwa pierwsze zespoły.

W finale gramy:

1 półfinał A1 – B2

2 półfinał B1 – A2

Mecz o III miejsce

Mecz o I miejsce

  1. Punktacja: Zwycięstwo 3 pkt., remis 1 pkt., porażka 0 pkt. O kolejności zespołów decydują kolejno:

  większa liczba zdobytych punktów,

  jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

  • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz),
  • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
  • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
  • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
  • rzuty karne między zainteresowanymi zespołami

5. Decyzje sędziów prowadzących spotkania są ostateczne i nieodwołalne.

Finał zostanie rozegrany 20.03.2020 o godzinie 9:00

Organizator turnieju: Wojciech Lesiak tel. 793 944 273

Przypominam o konieczności zgłaszania się do zawodów poprzez SRS. Jak już wcześniej informowaliśmy bez rejestracji szkoła nie będzie mogła uczestniczyć w klasyfikacji szkół!!!

Zgłoszenia SRS – SRS

Read More

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Chłopów i Dziewcząt

Termin: 2 marca 2020

Miejsce: sala sportowa SP nr 1 w Pruchniku godz. 9:00

Organizator: Waldemar Wańkowicz

Read More

Piłka Ręczna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

termin – 18.02.2020

Miejsce – hala MOSIR Jarosław

Odprawa – 9:30


Chłopcy

termin – 20.02.2020

Miejsce – hala MOSIR Jarosław

Odprawa – 9:30



Read More

Piłka siatkowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

CHŁOPCY

Termin: 25 luty godz: 9:00

Miejsce: Hala sportowa w Muninie

DZIEWCZĘTA

Termin: 27 luty godz. 9:00

Miejsce: Hala sportowa w Muninie

Read More