Category Komunikat L

TURNIEJ ODWOŁANY!!!XIII Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Nowackiego

Grupa A – 11.03.2020– godz. 8:00 (I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu)

  1. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  2. Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu
  3. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Kolejność spotkań: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

 Grupa B – 12.03.2020 – godz.8:00 ( I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu)

  1. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  2. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu
  3. I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie

Kolejność spotkań: 1-2, 3-4, 1-3, 2-4, 1-4, 2-3

  1. Rozgrywki – gra w grupach toczona będzie systemem „każdy z każdym”.

Czas gry: 2 x 15 min.

Kary: żółta kartka 1min., druga żółta kartka skutkuje kartką czerwoną  i dyskwalifikacją ( wykluczenie z meczu).

Zmiany: w czasie gry można wymienić 4 zawodników w polu oraz bramkarza jednocześnie.

  1. Podana godzina to początek pierwszego spotkania, drużyny proszone są o przybycie 20 min. wcześniej.
  2. Z grupy A i B do finału awansują dwa pierwsze zespoły.

W finale gramy:

1 półfinał A1 – B2

2 półfinał B1 – A2

Mecz o III miejsce

Mecz o I miejsce

  1. Punktacja: Zwycięstwo 3 pkt., remis 1 pkt., porażka 0 pkt. O kolejności zespołów decydują kolejno:

  większa liczba zdobytych punktów,

  jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:

  • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz),
  • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
  • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
  • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
  • rzuty karne między zainteresowanymi zespołami

5. Decyzje sędziów prowadzących spotkania są ostateczne i nieodwołalne.

Finał zostanie rozegrany 20.03.2020 o godzinie 9:00

Organizator turnieju: Wojciech Lesiak tel. 793 944 273

Przypominam o konieczności zgłaszania się do zawodów poprzez SRS. Jak już wcześniej informowaliśmy bez rejestracji szkoła nie będzie mogła uczestniczyć w klasyfikacji szkół!!!

Zgłoszenia SRS – SRS

Read More

TENIS STOŁOWY – LICEALIADA

Tenis stołowy – licealiada dziewcząt

Termin: 25.11.2019 – 9:30 – odprawa sędziowska

Tenis stołowy – licealiada chłopców

Termin: 27.11.2019 – 9:30 – odprawa sędziowska

Miejsce: Sala Kolping Jarosław przy parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu

Organizator: Konrad Zieliński tel. 662 267 355

SRS

Read More

Licealiada – szachy indywidualne

Termin: 30.04.2019

Miejsce: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Godz. 9:00

Konkurencja chłopców i dziewcząt prowadzona będzie oddzielnie.

Prawo startu w zawodach ma pięć osób z każdej szkoły bez względu na płeć.

Organizator: Wiesław Kutyła, Wojciech Lesiak 793 944 273

Przypominam o zarejestrowaniu szkoły przez system SRS.

Zgłoszenia SRS – SRS

Read More

LICEALIADA – PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

GRUPA A

10.12.2018– sala Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

godz. 8:30 – początek pierwszego spotkania

1. Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

2. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

3. I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu

Kolejność spotkań:    1-2, 2-3 , 1-3,

GRUPA B

11.12.2018 – sala Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

godz. 8:30 – początek pierwszego spotkania

1. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

2. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

3. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Kolejność spotkań:  1-2, 2-3, 1-3

FINAŁ

18.12.2018 – sala Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

godz.8:30 – początek pierwszego spotkania

W finale zagrają po 2 najlepsze zespoły, które uzyskają awans z grup.

Kolejność: A1 – B2, A2 – B1, mecz o 3 miejsce, mecz o 1 miejsce

Organizatorzy: Rafał Wróbel, Andrzej Wilusz

Zgłoszenia SRS – SRS

Read More

LICEALIADA – PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

GRUPA A

29.11.2018– sala Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

godz. 8:30 – początek pierwszego spotkania

1. Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

2. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

3. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Kolejność spotkań:    1-2, 2-3 , 1-3,

GRUPA B

03.12.2018 – sala Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

godz. 8:30 – początek pierwszego spotkania

1. I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu

2. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

3. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Kolejność spotkań:  1-2, 2-3, 1-3

FINAŁ

04.12.2018 – sala Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu

godz.8:30 – początek pierwszego spotkania

W finale zagrają po 2 najlepsze zespoły, które uzyskają awans z grup.

Kolejność: A1 – B2, A2 – B1, mecz o 3 miejsce, mecz o 1 miejsce

Organizatorzy: Rafał Wróbel, Krzysztof Rokoszyński

Zgłoszenia SRS – SRS

Read More

Tenis stołowy – Licealiada

Uwaga zmiana terminu rozgrywek !!!

Tenis stołowy – licealiada dziewcząt Termin: 21.11.2018

Tenis stołowy – licealiada chłopców Termin: 20.11.2018

Tenis stołowy – licealiada dziewcząt

Termin: 20.11.2018 – 9:30– odprawa sędziowska

 

Tenis stołowy – licealiada chłopców

Termin: 21.11.2018 – 9:30 – odprawa sędziowska

 

Miejsce: Sala Kolping Jarosław przy parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu

Organizator: Konrad Zieliński tel. 662 267 355

Przypominam o konieczności zgłaszania się do zawodów poprzez SRS. Jak już wcześniej informowaliśmy bez rejestracji szkoła nie będzie mogła uczestniczyć w klasyfikacji szkół!!!

SRS

Read More

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Zapraszamy chętne szkoły do wzięcia udziału w Powiatowych zawodach w Igrzyskach Dzieci w mini unihokeju i  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dla dziewcząt i chłopców, które odbędą się dnia:

Igrzyskach Dzieci: 30 październik 2018 godz. 8.30

Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: 31 październik 2018 godz. 8.30

w Szkole podstawowej w Laszkach.

Szkoły biorące udział przyjeżdżają z własnym sprzętem do gry (hokejki, kaski bramkarskie, rękawice).

Organizator: Bogusław Kuta.

Przypominam o elektronicznej rejestracji na zawody.

Zgłoszenia tu >>>SRS

Read More

LICEALIADA – SZACHY DRUŻYNOWE

Powiatowa Licealiada w Szachach Drużynowych

Miejsce zawodów – I LO Jarosław (mała sala gimnastyczna)

Data – 26 października 2018 (piątek)  godz. 8:15

Organizatorzy: Wiesław Kutyła,  Tel: 606 919 087, Wojciech Lesiak, Tel:793 944 273

Zgłoszenia SRS – SRS

 

Read More

Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Sztafetowych biegach przełajowych, które odbędą się na Lotnisku  w Laszkach  9 października 2018r. od godz. 9.30.

Zawody  przeprowadzone będą dla wszystkich typów szkół. Starty:

Licealiada: 9.30

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: 10.30

Igrzyska Dzieci: 11.30

Przypominam o zarejestrowaniu szkoły przez system SRS.         SRS

Organizator: Bogusław Kuta 887 432 769.

Read More

XI Turniej Badmintona o Puchar Starosty dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych

Termin zawodów: 18 kwiecień 2018r.

Miejsce zawodów: sala gimnastyczna w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu

Program zawodów:

9:00 –  potwierdzenie zgłoszeń

9:15 –  uroczyste otwarcie turnieju

9:30  – rozpoczęcie gier

 

Przypominam o zgłoszeniu przez system –    SRS

Read More